Системи антиобледеніння покрівлі — ефективний засіб від замерзання дахів і водостоків

«Мороз і сонце — день чудовий! Ти ще спиш, друг чарівний …», — цей вірш класика навіть занадто актуальний в нашому випадку. Немає часу спати, коли стільки справ: розчистити сніг з доріжок і прибрати важкий пласт на даху, позбавитись від бурульок, залити окріп в замерзлі стоки … Стоп! А це взагалі допоможе?

Вологі та холодні зими, характерні нашому регіону, часто призводять до обмерзання дахів та водостоків. І з цього місця починаються проблеми. По-перше, існує небезпека, що величезна крижинка впаде вам на голову. По-друге, під вагою снігу і льоду покрівля часто псується. По-третє, поломка даху, фасаду та стоків може вилитися в чималу копієчку на ремонт. На щастя, люди додумалися як можна всього цього уникнути. Рішення досить просте — система антиобледеніння.

Антиобледеніння для дахів і водостоків — що це таке?

Система антиобледеніння — це кабелі, які проводяться в найбільш схильних до замерзання місцях: у водостоках, жолобах, на окремих ділянках периметру даху. Особливість цієї системи в тому, що вона працює автоматично. Крім кабелів в комплект також входить безліч датчиків, які реагують на зміну температури та рівня вологості, після чого активують функцію підігріву. Багато хто думає, що системи, які встановлюються, розтоплюють лід, котрий вже з’явився. Насправді на поверхні водостоків і покрівельного покриття крижані нарости навіть не встигають сформуватися.

Таким чином, за допомогою технології антиобледеніння дахів і водостоків ви:

  • заощадите час і гроші на ремонт фасаду, покрівлі, водостоків;
  • продовжите термін придатності покрівельної системи;
  • уникнете намерзання небезпечних для життя бурульок;
  • поліпшите естетичний вигляд вашого будинку.
Ще одна сезонна неприємність — це короткий світловий день і рахунки за електрику. LED освітлення — ідеальне розв’язання проблеми енергоефективності!

Переваги очевидні. Тепер пару слів про те, що входить в комплект системи захисту будинку від обмерзання. Деякі з позицій ми вже згадували раніше.

Підсумовуючи вищесказане. Система обігріву складається з:

  • нагрівального кабелю;
  • системи управління: за допомогою цього механізму можна налаштувати автоматичний режим підігріву так, щоб запуск відбувався тільки тоді, коли в тому дійсно буде необхідність, наприклад, при температурі від -7 до +2 градусів за Цельсієм;
  • системи розподілу енергії: головна функція — підвищення ефективності;
  • кріпильних елементів.

Де придбати захист від обледеніння?

Щоб уникнути намерзання і небезпечних обвалів бурульок, деформації покрівлі та стоків, може знадобитися нескладна, на перший погляд, система антиобледеніння. Але попри простоту монтажу системи антиобледеніння, — це завдання для професійного електрика. Антиобледеніння покрівлі та стоків можна забезпечити за допомогою спеціального кабелю, закріпивши його в місцях обмерзання, але на цьому справа не закінчується. Важливо не тільки правильно вибрати цей кабель, закріпити його в потрібних місцях, але ще і під’єднати цю систему. Установка антиобледеніння вимагає не тільки певних знань, а й часу. Для людини без досвіду його потрібно ще більше. Саме тому краще відразу звернутися в професійний «Електросервіс», який має відповідний досвід, робить антиобледеніння покрівлі швидко і, як то кажуть, на віки.

Ми вже багато років займаємося установкою антиобледеніння, а тому знаємо всі тонкощі та специфіку роботи. Крім того, замовивши установку антиобледеніння у нас, вам не доведеться витрачати час на пошук інструментів і матеріалів. Ми це теж беремо на себе. Все, що вам потрібно зробити — це зателефонувати за номером або заповнити форму на сайті. Після замовлення електрик безкоштовно приїде, щоб порахувати кількість матеріалів, а також сказати, скільки коштуватиме установка антиобледеніння для вашого будинку. Зверніть увагу — наша команда гарантує не тільки якість роботи, а й комплектуючих: в наявності є системи антиобледеніння.

Потрібна установка антиобледеніння? Ви знаєте що робити. Не витрачайте гроші та час на ремонт. Система антиобледеніння — можливість насолоджуватися морозними й сонячними днями без задніх думок!