Системи сніготанення: навіщо вони потрібні?

Зима в наших краях, особливо останнім часом, не перестає дивувати перепадами свого настрою. За один тільки день температура може піднятися від -5 і до + 10, або ж, навпаки, опуститься настільки ж і навіть нижче. А кучугури снігу можуть розтанути за пару годин під проливним дощем, потім успішно перетворившись на лід. Від таких контрастів страждають не тільки люди, але і створене ними середовище проживання: псуються дороги, покрівлі в будинках і фундаменти будівель. Доводиться вигадувати різні способи як захистити своє житло від несприятливих кліматичних умов, адже ремонт сьогодні стоїть дуже недешево.

Чому установку систем підігріву краще доручити фахівцям?

Насправді проблему зледеніння поверхонь і водостоків можна вирішити дуже швидко завдяки спеціальній системі сніготанення. Є лише одне «але». Де знайти фахівців, які порадять хорошу систему антизледеніння і змонтують її якісно?

Хоча вони прості в експлуатації — спрацьовують автоматично, реагуючи на температуру повітря і вологість, проектування та встановлення систем антизледеніння даху і водостоків вимагає відповідних знань і досвіду. Система не може бути встановлена самостійно або непрофесійними майстрами. В процесі монтажу потрібно врахувати дуже багато різних нюансів, від яких буде залежати ефективність роботи такої системи. Слід правильно підрахувати довжину кабелю, визначити місце установки датчиків (температурного і датчика вологості), встановити терморегулятор, підібрати оптимальний варіант розташування проводів для підключення датчиків до терморегулятора та ін.

Якщо температурний датчик можна встановити в будь-якому зручному місці зовні, датчик вологості потрібно встановлювати в місцях скупчення води, попередньо визначивши найбільш підхоже місце і продумавши, як з’єднати датчик з терморегулятором. Краще довірити це фахівцеві, який встановить систему антизледеніння водостоків правильно і без втрат в ефективності.

Ще один важливий нюанс, про який знає і попередить вас будь-який досвідчений електрик, — необхідність установки ПЗВ, окремого автомата захисту та пускача. Річ у тім, що система антизледеніння є потужним споживачем електричної енергії. Щоб уникнути перепадів напруги або, ще гірше, короткого замикання, слід використовувати додаткові заходи безпеки. Від того, як буде встановлена система антизледеніння, залежить не тільки ефективність її роботи, а й безпека вашого будинку і сусідніх з ним приміщень, тому це завдання найкраще доручити професіоналам.

Для обігріву водостоків і покрівлі можна використовувати один з двох типів кабелів: резистивний або саморегульований. Краще використовувати енергоефективний саморегульований кабель. На відміну від резистивного, він може мати різну температуру в різних ділянках, нагріваючись більше в місцях з особливим зледенінням.

Чи можна встановити систему антизледеніння на складських і промислових будівлях?

Навіть потрібно! Такі споруди особливо вимагають установки спеціальних систем для регулювання мікроклімату, оскільки намерзання або підвищена вологість не тільки руйнує будівлю, але й може перешкоджати виробничим процесам.

Встановити систему сніготанення можна в будь-який час року, оскільки вона не вимагає додаткового перекриття.

Тільки врахуйте: якщо потрібно встановити систему антизледеніння для великих будівель, то до вищеперелічених завдань додається ще одне — розділити складну систему на менші частини. Також власники великих будинків можуть зіткнутися з додатковою проблемою: далеко не кожен фахівець візьметься за монтаж системи антизледеніння покрівлі великої площі й зробить це правильно, згідно з усіма стандартами та правилами електробезпеки.

Де можна замовити професійний монтаж систем антизледеніння?

На жаль, не всі фахівці дають гарантію на свою роботу. Щоб не стати жертвою недобросовісних або просто недосвідчених майстрів, краще замовляти послугу в перевіреному електросервісі. На нашому сайті http://elektro-service.com.ua/ ви можете замовити послуги професійної команди кваліфікованих електриків. Ми здійснюємо монтаж систем антизледеніння як в приватних будинках, так і для будівель з великою площею: на складах, заводах та ін. Замовивши послуги у нас, ви отримаєте не тільки обслуговування європейського рівня, але й безплатний прорахунок вартості реалізації проекту, якісні комплектувальні деталі до систем і гарантію на роботу.