Що говорять про нас клієнти?

Наш електросервіс надає послуги електрика в Києві протягом багатьох років. Увесь цей час ми вдосконалювали наш сервіс, намагаючись відповідати європейським стандартам обслуговування клієнтів: однаково швидко обробляти замовлення виклику електрика на дім і великих проектів; реалізовувати проекти під ключ: від вибору комплектувальних деталей до їх монтажу; робити роботу швидко, якісно і в строки. Ми пишаємося тим, що наша клієнтська база зростає і поповнюється не тільки новими, а й постійними клієнтами.

Ми вдячні вам за довіру і відгуки, які ви нам надсилаєте. Вони для нас дуже багато важать, є показником якості нашої роботи й стимулом працювати ще краще.

Відгуки наших клієнтів

Тетяна, проблема з розетками

На квартирі, яку я знімаю, виникли проблеми з електрикою. Чесно, думала, що виклик електрика в Києві обійдеться мені в цілий статок, але хлопці з «Електросервісу» зробили все дуже якісно, швидко і, головне, недорого. Дякую!!! Рекомендую !!

Володимир, заземлення котеджу

Дуже задоволений співпрацею, дуже професійна команда. Зробили все швидко, за 3 дні — двоповерховий будинок, без моєї участі, їздити по 20 раз в «Епіцентр» не довелося. Дякуємо! Рекомендую!

Андрій, низька напруга в приватному будинку

Намагався викликати державного електрика, повідомили, що проблеми в межах приватного будинку не обслуговують. Звернувся в «Електросервіс», замовив електрика, навіть чекати не довелося. Майстер приїхав додому, проблему вирішив дуже швидко, вдячний! Раджу цих фахівців.

Оля, неполадки в електропороводці

Згоріла розетка біля пральної машинки, срочно треба був електрик. Київ хоч і велике місто, а знайти спеціаліста виявилося цілою проблемою. Подруга скинула ссилку на elektro-service.com.ua, оформила виклик особо не сподіваючись, що передзвонять, але передзвонили практично зразу і того ж дня приїхав електрик. Все полагодив дуже швидко, недорого! Дуже задоволена!!

Дмитро, замикання, згоріла проводка

Довелося поміняти всю проводку, а заодно і все розетки й вимикачі. Хлопці розрахували всі матеріали, роботу зробили дуже акуратно, хороші фахівці, обслуговування теж на рівні. Рекомендую усім!!!

Марина, установка теплої підлоги

Дуже задоволені роботою, проект нам робили під ключ, всі матеріали теж купували у хлопців. Все працює відмінно, радіємо всією сім’єю! Дякуємо!

Це лише деякі з відгуків і тільки невелика частина тих проектів і проблем, які нам доводилося вирішувати. Монтаж блискавкозахисту, систем антизледеніння, відеоспостереження, комплексна заміна освітлення на LED, а також ремонтні роботи електросистем різної складності — це ті питання, з якими ви також можете звертатися до нас і ми з радістю допоможемо! Ми зробимо все, щоб вам не довелося чекати та заощадити ваш час і гроші, а ваш досвід виклику електрика на дім був тільки позитивним. Для цього у нас є зручний сайт, де ви можете зробити виклик електрика в будь-яку точку Києва, ввічливі менеджери, завжди готові вам допомогти, професійна команда майстрів, якісні матеріали та складники, сучасні інструменти та обладнання.

Як викликати електрика?

Ви можете зателефонувати за номером, вказаним на сайті або оформити заявку онлайн, після чого з вами зв’яжеться наш менеджер для уточнення всіх деталей. Також ви можете замовити консультацію електрика для розрахунку матеріалів і вартості робіт. При замовленні наших послуг виклик майстра додому для консультації безплатний. Ми обслуговуємо як квартири й приватні будинки, так і підприємства, офіси, клініки та ін.

Тож якщо у вас виникли проблеми з електрикою або ви хочете замовити одну з перерахованих вище послуг — звертайтеся до нас. Ми з радістю займемося вашим завданням, зробимо все швидко, ефективно і з вашою мінімальною участю!