ТОП-3 помилки електромонтажу прихованої проводки в дерев’яному будинку

Дерево – це матеріал, який добре горить, і це відомо всім, тому власники дерев’яних будинків повинні бути особливо обережними. Згідно з статистикою, пожежі в дерев’яних спорудах найчастіше трапляються через коротке замикання. У цій статті ми поговоримо про помилки монтажу прихованої електропроводки в дерев’яному будинку, адже саме вони найчастіше призводять до сумних наслідків.

Монтаж прихованої проводки в дерев’яному будинку

Чи траплялися у вашому будинку або квартирі проблеми з електропроводкою? А у кого з вас неполадка сталася по вині електрика? Як показує наш досвід, найпоширеніша причина поломок в електромережі — неправильно виконаний електромонтаж проводки. Популярний міф, що електрики-любителі візьмуть дешевше і зроблять не гірше професіоналів з електросервісу, як правило, приводить людей до тих же електросервісів з проханням переробити електромонтаж після попереднього виконавця.
У цій статті ми розповімо про монтаж прихованої електропроводки, оскільки електромонтаж проводки прихованого типу набагато складніший відкритого, і саме в такому типі робіт допускається найбільша кількість помилок.

Дерев’яні споруди мають низьку вогнестійкість, тому головне завдання електрика, який виконує прокладку електричних проводів і кабелів — зробити роботу згідно з правилами вогнебезпеки. З огляду на ризики, монтаж прихованої електропроводки в дерев’яному будинку краще доручити професійним електрикам з електросервісу.

Переваги Електросервіс перед приватними електриками:

  • гарантія роботи: по-перше, електросервіс наймає тільки дипломованих фахівців; по-друге — хороший електросервіс надає гарантію на роботу. Наприклад, нашим клієнтам ми надаємо рік безкоштовного гарантійного обслуговування;
  • безпека: замовивши послуги в електросервісі з підтвердженим адресою, сайтом, відгуками клієнтів, ви не ризикуєте, що вас обдурять. У той час як електрик за оголошенням в газеті не буде нести відповідальності в разі неправильного виконання робіт.

Якщо ви все-таки замовляєте електромонтаж у знайомого / родича / сусіда, який ніби непогано розбирається в електриці або навіть у приватного фахівця за оголошенням, прослідкуйте, щоб останній не допустив помилок.

Поширені помилки прихованого електромонтажу

1. Прокладка проводів і кабелів під обшивкою, в пустотах дерев’яної споруди

Ізольований кабель можна прокладати безпосередньо у підготовлені отвори або під обшивкою. Навіть якщо електромонтаж буде виконаний правильно, ми не можемо виключати можливості, що кабель бракований. Сухе дерево, деревний пил загоряється від маленької іскри. З огляду на такий ризик, рекомендується здійснювати електромонтаж проводки прихованого типу в металевих трубах.

2. Монтаж проводки прихованого типу в коробі, гофре з ПВХ

Використовувати ці комплектуючі для додаткової ізоляції проводки можна, але за умови, що в електромонтажі ви також будете застосовувати вогнетривкі матеріали, такі як бетон, штукатурка, цемент, прокладаючи їх між пластиком і кабелем. Але, повторюся ще раз, для прихованого електромонтажу краще використовувати металеві комплектуючі, в тому числі і металеві розподільні коробки, стійкі до напруги і вогню, а також до гризунів. Так, саме гризуни часто являються причиною пошкодження кабелю.

3. Електромонтаж проводки в металевому рукаві

Багато хто говорить, що можна, а ми говоримо не можна! Металорукав захищає від механічних пошкоджень, але не врятує від короткого замикання і загоряння, через те, що має низьку локалізаційну здатність.

Якісний монтаж прихованої електропроводки в Києві може зробити наша команда. У правильності виконання робіт можете бути впевнені. Як підтвердження — надаємо рік гарантії на роботу. Замовити електромонтажні роботи в Києві можна на нашому сайті elektro-service.com.ua. А якщо вам так буде зручніше — просто зателефонуйте нам!