ТОП-5 помилок при виклику електрика у Києві

Жінка телефонує електрику.
– Я вже дзвонила і просила вас відремонтувати дверний дзвінок.
– Так, і я був у вас.
– Але я сьогодні не виходила з дому, а вас так і не дочекалася.
– Я дзвонив вам у двері, ніхто не відкрив і я пішов.

Ситуація, звичайно, анекдотична. Чи трапляється таке в реальному житті? Не знаю, але погані електрики трапляються точно. Як терміново викликати електрика в Києві та не стати жертвою безвідповідального майстра? У цій статті ми розповімо про п’ять помилок при виклику електрика і про те, як їх уникнути.

Помилка 1. Мені потрібен електрик в Києві недорого — подивлюся оголошення на стовпах в моєму районі, пошукаю в газетах

Старий добрий спосіб знайти майстра і водночас найменш надійний. У газеті або на дошці оголошень не почитаєш відгуків, як і не порівняєш ціни на послуги електрика. Врешті-решт, не побачиш сертифікатів, що підтверджують навички. Ще один нюанс: технічні фахівці сьогодні на вагу золота і попит на них великий, особливо в містах. Тому хороший електрик в Києві навряд чи буде шукати клієнтів в газеті. Оголошення про послуги приватного майстра, як правило, розміщують любителі.

Помилка 2. Потрібно поміняти світильник або полагодити розетку? Це зробить будь-хто!

Випадок з реального життя: люди зверталися з проблемою, що при вмиканні світла на кухні вибивало автомат. У них був встановлений подвійний блок: розетка і вимикач разом. Як виявилося, майстри встановили блок навпаки: вимикачем до розетки, розеткою до вимикача! Результат — коротке замикання. Робота, типу, нескладна, але знайшлися розумники, які, будемо вважати, що через неуважність, примудрилися все переплутати.

Помилка 3. Хотів зробити теплу підлогу у ванній, а довелося повністю робити розводку електрики

Ще одна реальна ситуація, коли люди замовляють тільки одну послугу — заміну підлоги на теплу, а в результаті, за рекомендаціями майстра, переробляють весь ремонт: роблять розведення, змінюють сантехніку і т. д. Річ у тім, що деякі фахівці штучно збільшують обсяг роботи, щоб заробити більше, підкидають замовлення колегам.

Помилка 4. Намагався терміново викликати електрика в Києві. Розумію, що місто велике, але чекаю вже тиждень

Одна з найбільш поширених проблем працівників цієї сфери. І не тільки цієї. Для українців поняття «скоро буду», «вже їду» — настільки широкі, що іноді, щоб викликати електрика, доводиться чекати тижнями. Намагаючись не втратити замовлення, деякі майстри «годують» клієнтів обіцянками, не називаючи реальних термінів. Наша порада — відмовляйтеся, якщо вам не називають конкретний час зустрічі або не приїжджають у зазначений термін.

Помилка 5. Майстер таки приїхав, але був нетверезий — погодився на послугу, вибору не було

Теж життєва ситуація. «Неправильно, але що робити, якщо часу на пошуки іншого майстра немає, проблеми з електропроводкою і будинок повністю знеструмлений», — скажете ви. А ми говоримо, що краще все-таки викликати іншого електрика, не ризикуючи нічиїм життям.

Де і як знайти хорошого електрика в Києві?

Виходячи з названих вище проблем, можна зробити висновок, що знайти електрика в Києві дуже складно, але це не так. Так, знайти хорошого електрика за оголошенням у газеті складно, але є альтернативний канал — Інтернет.

Деякі рекомендації з пошуку електрика в Інтернеті:

 • шукайте краще «Електросервіс», що має власний сайт;
 • звертайте увагу на відгуки клієнтів;
 • переконайтеся, що компанія дає гарантію на роботу;
 • подивіться на наявність сертифікатів якості, які будуть плюсом;
 • переконайтесь, чи є можливість побачити ціни на послуги електрика;
 • подивіться — чи є можливість викликати електрика для індивідуального підрахунку вартості та іншої деталі, що підтверджують надійність сервісу.

Наш «Електросервіс» завоював довіру клієнтів, тому що дотримується названих вище вимог і інших стандартів обслуговування.

Замовивши послуги електрика у нас, ви отримаєте

 • візит фахівця в призначений вами час;
 • індивідуальний розрахунок вартості комплексних робіт;
 • гарантію на роботу;
 • ввічливе обслуговування;
 • вчасне виконання замовлення.

Оформити замовлення або викликати електрика додому можна просто зараз на нашому сайті elektro-service.com.ua!