Тема цієї статті — дуже актуальна, оскільки традиційні лампи розжарювання, люмінесцентні лампи денного освітлення, ртутні лампи, галогенки та інші вже відходять у минуле. Все більше людей у світі (в тому числі й в Україні) переходять на енергозберігаюче світлодіодне освітлення. Ми зібрали корисні поради, які допоможуть вибрати світлодіодну лампочку і замінити традиційне освітлення в будинку на LED.
Правило 1. Перед відвідуванням магазину перевірте патрон світильника, щоб вибрати лампочку з правильним цоколем
Цоколі LED-лампочок бувають різних розмірів і форм. Для того, щоб вибрати відповідний цоколь, слід подивитися як виглядає патрон світильника, куди буде вкручуватися лампочка. На малюнку зображені типи цоколів.
Правило 2. Звертайте увагу на потужність лампи.
ИСаме потужність визначає ціну, яку ви будете платити за світло. Світлодіодне освітлення вважається енергоефективним. Лампочка LED потужністю в 12 Вт замінить традиційну лампу 100 Вт. Тільки погляньте на співвідношення на таблиці! При цьому потужність лампи не впливає на її яскравість.
Правило 3. Світлодіодні лампи мають широкий спектр кольорів. Вибирайте — який вам до душі!
Існує думка, що ніякі лампочки не замінять приємне тепле світло традиційної лампи. Це не правда. Колір освітлення визначає колірна температура (вимірюється в Калвінах): чим менше число, тим тепліше освітлення. Якщо ви хочете добитися ефекту теплого освітлення, підійде світлодіодна лампа 3000K. Лампочка 4000ー4100К буде світити нейтральним білим світлом. А для офісного приміщення, де прийнято встановлювати лампи денного освітлення підійдуть LED лампочки температурою 4000ー5000К.
Правило 4. Світловий потік — параметр, який важливо враховувати при виборі лампи
Потужність не є параметром, що визначає яскравість світлодіодної лампи. Люмен ー одиниця виміру світлового потоку і кількості світла, який віддає LED-лампа. Для того, щоб вам було легше зрозуміти, що означають цифри зі скороченням lm біля них, ми зробили таблицю з порівнянням світлового потоку LED-лампи та звичайної лампочки розжарювання.
При виборі світлодіодної лампи дуже важливо звертати увагу на це число, оскільки занадто яскраве, або навпаки, тьмяне освітлення може викликати дискомфорт в очах. Наприклад, якщо ви робите світлодіодне освітлення в коридорі, вам вистачить і 450ー700 lm, але в житлових приміщеннях краще встановлювати більш потужні джерела світла.
Правило 5. Зверніться в електросервіс, якщо вирішили здійснити комплексну заміну освітлення на LED.
Рано чи пізно, вам доведеться повністю перейти на LED-освітлення. У деяких країнах вже заборонили виробництво звичайних ламп розжарювання.
Електросервіси в Києві та інших містах України пропонують послуги з установки LED. Наша компанія також займається заміною традиційного освітлення на світлодіодне в приватних будинках, на підприємствах, офісах і клініках в Києві. Ми не тільки здійснюємо монтаж світлодіодних плафонів, але й демонтуємо старі лампи, готуємо систему освітлення під LED, утилізуємо старі люмінесцентні лампи. Також, якщо ви замовляєте послугу у нас, наш електрик робить розрахунок світлодіодного освітлення вашого приміщення і допомагає вибрати правильні світлодіодні лампи безкоштовно./span>
Тому, якщо ви шукаєте монтаж світлодіодних плафонів в Києві для офісу, підприємства, приватного будинку або вам потрібне LED-підсвічування кухні, зверніться саме в наш електросервіс.
Просто зателефонуйте нам або замовте виклик електрика для монтажу LED освітлення нна нашому сайті elektro-service.com.ua.