ТОП-5 правил вибору підрядника для встановлення блискавкозахисту

Існує три категорії будівель, які відрізняються необхідністю встановлення блискавкозахисту. Перша група: промислові будівлі, потрапляння блискавки в які, становить загрозу для життя людей та довкілля. Мова йде про електростанції, підстанції, а також про промислові будівлі, де зберігаються вибухонебезпечні матеріали, хімічні речовини і т.д. Друга група — це промислові об’єкти, підприємства, склади, де вибухонебезпечні речовини зберігаються в захисних місткостях, тобто при потраплянні блискавки в будівлю, вибух не відбудеться. Однак встановлення блискавкозахисту також обов’язкове для таких будівель. Третя категорія включає об’єкти, для яких блискавкозахист рекомендований, але не обов’язковий, оскільки наслідком стихії може бути лише пожежа та розруха. Це житлові будинки, школи, лікарні, котельні труби. Ці будівлі вважаються умовно безпечними, але випадки потрапляння в них блискавки відомі. Саме тому більшість людей замовляють встановлення блискавкозахисту будинків та інших будівель.

Є і ті, хто вважає, що відключення приладів з мережі під час грози або наявності заземлення достатньо, щоб запобігти потраплянню блискавки. Насправді блискавкозахист — це комплекс заходів, куди, крім заземлення, занулення, відключення приладів, входить безпосередньо монтаж блискавкозахисного громовідводу, головного елементу, який часто так і називають — «блискавкозахист».

Встановлення блискавкозахисту не потребує багато часу та фінансів на встановлення, якщо, звісно, цим займається професіональна та сумлінна команда електриків. Враховуючи це, чи варто ризикувати життям та здоров’ям людей та цілісністю майна? Краще знайти хорошого підрядника, який встановить блискавкозахист для вас.

З огляду на досвід клієнтів, які приходили до нас з проханням переробити після попередніх виконавців, ми склали невеликий список правил по вибору підрядника.

Правило 1. Шукайте фахівців з установки блискавкозахисту в електросервісі, а не по оголошенню на стовпах

В газетах або на стовпах часто розміщують оголошення електрики-любителі. Замовляючи послуги такого фахівця ви ризикуєте, що робота буде виконана неякісно. Крім того, ви не отримаєте гарантії на роботу, вам навряд чи зроблять проект блискавкозахисту, хоча планування і виконання розрахунків перед установкою ー це важливо. Така документація не тільки допомагає зробити захисну систему ефективною, але і необхідна на випадок, якщо знадобиться її обслуговування або ремонт.
Наш електросервіс робить проект блискавкозахисту для кожного будинку, який ми обслуговуємо. Без технічної документації не обійтися, якщо потрібен блискавкозахист цеху або установка блискавкозахисту на склад, та і для приватних будинків краще зробити розрахунки всіх технічних параметрів і комплектуючих

Правило 2. Підрядник повинен розрахувати вартість блискавкозахисту індивідуально.

Крім того, що підрядник повинен надати прейскурант на свої послуги, він також мусить зорієнтувати вас по остаточній вартості роботи. Часто електрики-приватники завищують ціну на послуги або в ході реалізації проекту переконують замовників в необхідності виконання додаткових робіт, користуючись тим, що клієнт просто-напросто не розбирається.
Наш електросервіс, крім відкритого прайс-листа на сайті, де можна побачити ціни та порівняти їх з іншими підрядниками, також робить індивідуальні розрахунки вартості комплектуючих і установки блискавкозахисту. А якщо клієнт замовляє послугу у нас, виклик електрика для прорахунку ー безкоштовний.

Правило 3. Запитуйте про наявність сертифікатів на комплектуючі блискавкозахисту

Ефективність і якість блискавкозахисту залежить не тільки від монтажу, але і від самих комплектуючих. Наш електросервіс спрощує завдання: ми самі підбираємо необхідні комплектуючі для наших клієнтів і тільки від перевірених виробників.

Правило 4. Вимагайте гарантію якості на установку блискавкозахисту

Ви маєте на це право. Якщо електрик не дає гарантії на свою роботу, це має стати тривожним сигналом для вас. Ми гарантуємо якість комплектуючих і даємо рік гарантії на роботу.

Правило 5. Наявність сайту, відкритого цінника на послуги електрика, можливість зв’язатися з підрядниками в зручний для вас час — обов’язковий мінімум, який підтверджує надійність електросервісу

Наявність хорошого сайту не тільки свідчить про надійність компанії, але і дає можливість побачити прейскурант, ознайомиться з послугами та оформити замовлення в зручний для вас час.
На нашому сайті elektro-service.com.ua ви можете зробити все це і навіть більше. Наприклад, в розділі з новинами, ви завжди знайдете корисні поради, пов’язані з електросистемами та їх обслуговуванням.

Розрахунок і монтаж блискавкозахисту в Києві