Электрик

ELEKTRO-SERVICEце задоволення потреб замовника і якісно зроблена робота!

calendar

Працюємо без вихідних

medal

на роботу рік гарантії

time

приймаємо заявки з 8-00 до 20-00

Виклик електрика

На сьогодні у великих просторах глобальної мережі можна знайти величезну кількість «майстрів на всі руки», які обіцяють, що швидко, а головне, практично безкоштовно виконають електромонтажні роботи будь-якого ступеня складності та на будь-який смак. А в газетах — маса оголошень аналогічних за змістом: «електрик Київ», «виклик електрика Київ», «послуги електрика вдома» і тому подібних.

Крім цього, як швидко і якісно можна зробити електромонтаж самостійно, заощадивши на виклику професійного майстра з електромонтажних робіт, нас завжди може навчити телебачення. Однак, всі перераховані вище джерела корисної інформації, не говорять про те, що безпечно і якісно такі роботи можуть виконати тільки кваліфіковані електрики, які постійно підвищують свою кваліфікацію і підтверджують свої знання й навички на практиці. Адже, як і в інших сферах, в електромонтажі постійно з’являються різні нововведення. Для здійснення електромонтажних робіт, наприклад, в будинку або на відкритій ділянці, можуть знадобитися різні види електричного обладнання. І навіть електрик дядя Вася з сусіднього під’їзду не завжди зможе розібратися в нинішніх високих технологіях.

Електрика — штука далеко не мирна і непрофесійний підхід до неї може не тільки завдати матеріальної шкоди, а й бути небезпечним для здоров’я і навіть життя.

about-1

Незалежно від того яке завдання перед вами стоїть (банальна установка розеток, підключення пральної машини або збірка електричного щита), шкільних знань з фізики мало для його якісного виконання. У Києві співробітники нашої компанії з електромонтажних робіт, подбають про професійне і якісне підключення електрики вашої квартири або будинку, а також виконають будь-які інші електромонтажні роботи в межах Києва. Вам не доведеться хвилюватися про якість роботи, оскільки кожен наш електрик — це професіонал вищого класу, який постійно підвищує свою кваліфікацію.Просто зателефонуйте нам і скажіть: «Шукаю електрика!». І ми вам обов’язково допоможемо.

Найчастіше, вбиваючи в рядок пошуковика слова «електрик Київ» люди не замислюються про те, як багато залежить від кваліфікації електрика, від його вміння виявити та усунути проблему.

Навіть якщо при первісному підключенні електрики робота зроблена добре, з плином часу ваша електропроводка все одно приходить в непридатність. І в цьому випадку просто неможливо обійтися без професійних електриків. Якість і безпека — пріоритет в електрифікації приміщень для нас. При цьому, велика увага приділяється як безпеці наших клієнтів, так і безпеці співробітників нашої фірми. Електромонтажні роботи всіх видів здійснюються відповідно до затверджених правил і норм.

about-2

Послуги електрика можуть знадобитися як на будь-якому етапі будівництва, так і в уже готовому приміщенні, на етапі ремонту електромереж або їх поновлення.

У будь-якому випадку електромонтажні роботи повинні виконуватися професійно, інакше можуть виникнути наслідки, усунення яких обійдеться вам набагато дорожче, ніж послуги, які виконає кваліфікований електрик. Тому краще убезпечити свій будинок заздалегідь.

Київ — велике місто, і, на жаль, сьогодні знайти грамотного електрика в ньому досить складно. Адже за запитом «електрик в Києві» пошуковики видають велику кількість результатів, а коли ви стикаєтеся з такою необхідністю вперше, вибрати зовсім непросто. Ще складніше знайти такого майстра, який не тільки якісно зробить свою роботу, але і прийде в призначений час. І при цьому, розмір оплати його послуг буде в межах розумного. Компаній, що надають подібні послуги, багато, особливо в Києві. У зв’язку з цим, на пошук тієї, яка підійде саме вам, доведеться витратити якийсь час.

Запитайте себе — «Для чого я шукаю майстра?»

А також — «Які роботи, в якому обсязі та в які терміни повинен виконати електрик, якому я доручу їх виконання?». У Києві послуги електрика, які вам необхідні, можуть надати фахівці нашої компанії, що володіють високою кваліфікацією. А в їх роботі можна бути впевненим на 100%.

Наші фахівці в Києві виконують:
  • прокладку електричних кабелів;
  • ремонт, заміну або установку електрики у квартирі або офісі;
  • повну або часткову заміну електропроводки;
  • монтаж і збірку електрощитів;
  • монтаж електричних розеток і вимикачів;
  • навішення і підключення люстр, світильників, бра й іншого світлотехнічного обладнання;
  • штроблення стін під електропроводку;
  • електромонтаж освітлення і внутрішнього електрообладнання;
  • монтаж телефонних, телевізійних і Internet-ліній, антен;
  • пусконалагоджувальні та демонтажні роботи.

Наш електрик своєчасно прибуде за адресою замовника, знайде і ліквідує причини несправності, оцінить обсяг майбутніх електротехнічних робіт, запропонує всі можливі варіанти розв’язання проблеми, складе попередній кошторис, а також обговорить з вами всі нюанси, що виникають в роботі.

Електрик завжди допоможе замовнику не тільки визначитися з вибором необхідних матеріалів і устаткування, але і придбати та доставити їх на місце, де буде виконуватися робота.

Крім цього електрик нашої фірми допоможе вам в будь-якій екстреній ситуації незалежно від обсягу замовлення, будь-то велика компанія з необхідністю проведення комплексного обслуговування, звичайна домогосподарка з підключенням електричної плити або бабуся, у якої перегоріла лампочка.

Електрик, який є співробітником нашої фірми, чітко розуміє свої обов’язки та не допускає помилок, які можуть бути викликані недостатньою кваліфікацією. Наша компанія протягом тривалого часу надає послуги у сфері електромонтажних робіт. Це дозволяє нам розуміти, що кожен наш електрик — це представник і обличчя фірми. У зв’язку з цим всі електрики проходить ретельний відбір при вступі на роботу.

Кожен наш електрик — це майстер своєї справи з багаторічним стажем.

Наші майстри регулярно проходять стажування та освоюють нові технології у своїй сфері, що сприяє економії часу і грошей, виконуючи той же обсяг електротехнічних робіт з меншими витратами.

Наша компанія в цілому, так само як і кожен наш електрик, орієнтована на свого клієнта і його інтереси. Тому ми намагаємось забезпечити виконання фахівцями нашої компанії повного спектра робіт, для яких вам може знадобитися електрик.

Висока мотивація і відповідальність, а також повна віддача при виконанні своєї роботи — це те, що дозволяє нам гарантувати високу якість послуг, які ми надаємо нашим замовникам. В першу чергу критерієм якісної роботи будь-якої компанії є відгуки клієнтів, і ми можемо пишатися їх наявністю

Політика нашої компанії — це задоволення потреб замовника і якісно зроблена робота!