Вам потрібно заземлення будинку? Тоді ви потрапили за адресою!

Насправді сьогодні в Інтернеті можна знайти багато статей на тему того, що таке заземлення і як його зробити своїми руками. Якщо у вас є час і терпіння, а в житті не вистачає екстриму, то, звичайно, можна спробувати розібратися або купити готовий комплект заземлення, а потім спробувати під’єднати його самостійно.

Це ще пів біди, якщо потрібно заземлити один прилад або пристрій. Зовсім інша справа, коли мова йде про безпеку всього будинку. На перший погляд, може здатися, що власних знань і зусиль буде досить. Однак, жартувати з величезними електричними розрядами дуже небезпечно. Навіть неправильний монтаж готового збірного комплекту здатний привести до неприємних наслідків.

Як правило, монтаж контуру заземлення включають в план обов’язкових будівельних робіт. І коли справа доходить до цього пункту, виникає питання — хто ж займеться його реалізацією. Ми рекомендуємо відразу перекласти цю відповідальність на плечі фахівців. Вартість монтажу — це дрібниці в порівнянні з людським життям. Електрика — дуже серйозна річ, а тому краще не ризикувати своєю і чужою безпекою.

Заземлення будинку або котеджу включає такі етапи:

  • вибір місця і підготовка розмітки;
  • викопування траншей;
  • монтаж самого контуру за технологією;
  • з’єднання заземлювачів між собою;
  • підключення системи до електрощита.

Рекомендується використовувати зварювання і заземлювачі з гальванічним покриттям. Це допоможе зміцнити змонтовану систему, запобігти появі іржі. Засипати конструкцію можна тільки тоді, коли ви впевнені, що місця з’єднання добре оброблені зварюванням і захищені від корозії. До речі, така ж технологія використовується при установці блискавкозахисту будинків і будівель

Також не думайте, що одного навіть міцного штиря буде досить для повноцінного заземлення. Навпаки, не використовуйте металеві вироби із занадто міцною поверхнею, наприклад арматуру. В такому випадку контакт з землею буде слабким, а заземлення — ненадійним. І ніякої фарби. Часто люди фарбують конструкції, думаючи, що це захистить її від корозії. Неправда! Фарбування тільки перешкоджає контакту з грунтом. Звісно, звучить не так вже й просто, як могло здатися раніше.

Доведеться переглянути не одне відео на YouTube і прочитати не одну статтю, щоб хоча б теоретично зрозуміти, що і як потрібно робити. До того ж якщо в приватному будинку встановити заземлювачі простіше, оскільки вони забиваються прямо в землю, то у квартирі цей процес виглядає ще складніше. Але завжди є вихід із ситуації. Якщо ви не готові брати на себе таку відповідальність, а часу на освоєння навичок електрика немає, просто зверніться до нас. У нас багато досвіду в цій сфері. Як результат, ми швидко і якісно встановимо заземлення у вашому будинку або квартирі. І пам’ятайте — заземлення будинку є обов’язковим процесом, який ні в якому разі не можна ігнорувати. Створення надійного заземлення можливо тільки в тому випадку, коли воно виконувалося професійними фахівцями.

Не ускладнюйте життя пошуком необхідних інструментів, матеріалів і вільних рук, які хочуть допомогти, адже це все вже є у нас!